Events

Konference a Eventy

Events_Starck Philippe_Connorjandourek_Photostudio
Events_Starck Philippe_Connorjandourek_Photostudio
Events_Connorjandourek_photostudio
Events_Connorjandourek_photostudio

Events

Vytvoříme fotografickou reportáž z vaší firemní nebo společenské akce. Fotíme velké konference, komorní byznysové snídaně, firemní večírky, teambuildingy, zahajovací večírky i kulturní události. Bedlivě sledujeme dění a víme, kdy zmáčknout spoušť, abychom zachytili správný okamžik. Přitom o nás ani nevíte, zakládáme si na naprosté diskrétnosti a přirozeném zachycení spíkrů i účastníků.

Pro rozsáhlé eventy nabízíme celý tým profesionálních fotografů a kameramanů. Už v průběhu akce můžeme připravit výběr snímků, které upravíme a které se pak mohou promítat na místě nebo rovnou použít na sociální sítě a web. Maximální spolehlivost a rychlé dodání všech zpracovanýchfotografií v nejvyšší kvalitě jsou pro nás samozřejmostí.

Jak fotografování eventů probíhá:

Prohlédneme si místo konání akce.

Osobně nebo telefonicky probereme detaily vaší konference či jiné události, včetně časového harmonogramu a dle toho navrhneme rozsah pokrytí jedním nebo více fotografy případně kameramany. Jsme sehraný tým s mnohaletými zkušenostmi. Angličtina je pro nás samozřejmostí.

Pokud si přejete, můžeme část fotografií rychle vybrat a upravit přímo na místě v průběhu akce. Fotografie slouží k okamžité prezentaci v druhé části eventu nebo jako aktualita na sociální sítě.

Hotovou a upravenou zakázku vám doručíme elektronicky. Na e-mail obdržíte odkaz pro zabezpečený přenos dat, odkud si fotografie snadno stáhnete. Dostanete je v plném rozlišení vhodném pro tisk a zvlášť ve velikosti pro web a sociální sítě.