Business Portrait

Korporátní portrét

Business Portrait
Business Portrait
Business Portrait
Business Portrait

Business Portrait

Prostřednictvím kvalitních portrétů vám pomůžeme vyprávět příběh vašeho úspěchu. Byznys portrét je zosobněním firemní značky a její filosofie. Vypovídá o tom, kdo jste a jaká je vaše profese. Vždy hledáme ten nejlepší způsob, jak zachytit osobnost a prostředí, ve kterém pracuje. Fotografie vznikají nejčastěji přímo ve firmách, kam přijedeme s veškerou potřebnou technikou. Fotíme i v exteriérech nebo v profesionálním fotografickém ateliéru. Součástí našeho týmu jsou zkušení vizážisté a stylisté, kteří se postarají o perfektní vzhled portrétovaného.

Headshot_byznys portret
Headshot (pasovka)
Headshot (pasovka)
headshot_byznys portret
Headshot (pasovka)
Headshot (pasovka)

Headshot (pasovka)

Jak již název napovídá, jedná se o portrét zaměřený na hlavu. Klíčovým aspektem tohoto typu portrétu je výraz. Oblečení, postoj ani pozadí nehraje velkou roli. Headshot se používá jako profilová fotografie na sociální sítě, pro prezentaci na webu nebo jako ilustrační fotka autora článku nebo jako firemní fotografie pro web. Standartně se fotí v ateliéru, například v Praze, Brně, nebo na místě kde si zvolíte. Přijet můžeme kamkoliv a zároveň využíváme ateliéry po celé České republice. Kvalitní business portrét je vaše vizitka. Je nejrychlejším způsobem, jak upoutat pozornost k vašemu profilu, webovým stránkám, marketingovým materiálům či životopisu.

Stylizovaný portrét_Connorjandourek_photostudio_TNT
Stylizovaný portrét_Connorjandourek_photostudio_Phrase
Stylizovaný portrét_Connorjandourek_photostudio_TNT
Stylizovaný portrét_Connorjandourek_photostudio

Stylizovaný portrét

Enviromentální portrét je fotografií modelu v přirozeném prostředí. Tím je myšleno v prostředí, ve kterém pracujete nebo ho máte rádi. Pokud jste majitelem firmy, fotí se například v kancelářích nebo výrobních prostorech. Šéfkuchaře fotíme v restauraci nebo kuchyni. Záleží co vám je blízké. Enviromentální portrét se používá pro dokreslení vizuální prezentace osobnosti hlavně v magazínech, nawebu čisociálních sítích.

Jak focení portrétu probíhá:

Předem si prohlédneme a vytipujeme lokace, ať už se jedná o to, kde postavíme improvizované fotostudio nebo budeme využívat přirozeného prostředí v rámci interiéru a exteriéru firmy / ateliéru / dílny / výrobní haly. Pošleme Vám instrukce ohledně vhodného oblečení, domluvíme vizážistku dle potřeby, upřesníme požadovaný počet fotografií a jejich využití, vytvoříme časový harmonogram v souladu s časovými možnostmi konkrétních zaměstnanců.

 • Make up: Preferujeme přirozený a čistý vzhled make-upu. Pokud jste zastánci tmavších make-upů, pak se během líčení prosím domluvte s vizážistkou.
 • Předvýběr fotografií provádíme my a finální výběr konzultujeme s Vámi. Samozřejmou součástí fotografií je fínální retuš. Opět preferujeme přirozenost.
 • Pokud budete mít během focení dotazy či připomínky neváhejte nám je sdělit. Chceme, aby jste si focení užili a odcházeli spokojení.
 • Po skončení grafických úprav odevzdáváme zakázku elektronicky na e-mail vám přijde odkaz pro zabezpečený přenos dat, ze kterého si snadno fotografie stáhnete v plné kvalitě pro tisk, média I webovém rozlišení pro sociální sítě.

Jiné využití portrétů:

 • Aktualizaci fotografie na sociálních sítích
 • Profesní profil na vašich stránkách
 • Webové stránky společnosti či firemní Intranet
 • Firemní marketingové a PR materiály
 • Mediální účely – kvalitní foto, které můžete zaslat do médií
 • LinkedIn profily zaměstnanců
 • Vizitky

Odměna zaměstnanců

Sjednocené portréty zaměstnanců působí profesionálně, vytváří důvěryhodnou korporátní komunikaci a přibližují zákazníky značce.